MENÜ ×

HAKKIMIZDA

Kendi öz kaynakları ile yazılım üreten ve pazarlamasını yapabilen bir organizasyon olan TURTEK; Web yazılım, tasarım, hosting, okul yönetimi, uygulamaları, takip sistemlerinde danışmanlık hizmetleri vermek üzere faaliyete başladı.

Online Otomasyon Sistemleri ile işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, firmamız özellikle bu konularda çalışmalarına yoğunlaşmış ve online otomasyon sistemleri hazırlamıştır. Özellikle Okul Web Otomasyon sistemi ile Türkiyede ve uluslararası arenada, okulların internet ortamında yer almasını sağlayacak öğrenci-veli-öğretmen-idareci ilşkilerini güçlendirecek bir sistem hazırlamıştır. Türkiyede 100' ün üzerinde okul tarafından kullanılan bu yazılım büyük ilgi görmüştür.

Geliştirdiğimiz bütün bu ürün ve hizmetlerimizin avantajlarının bilincinde olan TURTEK, dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da TURTEK'in sektördeki konumunu gün ve gün güçlendirmektedir

TURTEK; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteden ödün vermeyen, yeniliğin ve değişimin çağımızdaki önemini kavramış ve bu sebep ile arge çalışmalarına önem veren, çalışanları ile barışık, yazılım geliştirmesinden pazarlamasına her adımda ahlaki değerlere sadık, kazandığı tecrübeyi yeni nesillere aktaran girişimciliği teşvik eden bir şirket olarak varlığını devam ettirmektedir.